Процедура покупки товару в нашому Інтернет-магазині дуже проста і складається з декількох кроків.

Оплата

Увага!Для кожного окремого замовлення можливий тільки один спосіб оплати на ваш вибір. Оплата замовлення по частинах різними способами неможлива.

 

Можливі способи оплати:

  • Готівкова оплата

Оплата приймається виключно в гривнях. Оплата готівкою можлива при всіх способах доставки і самовивозі. При отриманні замовлення ви отримаєте товарний чек.

  • Безготівкова оплата

При безготівковій оплаті, через банк, замовлення відвантажується тільки після зарахування грошей на банківський рахунок компанії. Всі необхідні для бухгалтерії документи (оригінал рахунку на оплату, видаткова накладна) видаються разом із замовленням при отриманні. Для отримання рахунку зробіть замовлення через сайт або зателефонуйте за номерами вказаними на сайті.

  • Оплата картами VISA и MasterCard

Оплата приймається виключно в гривнях. Оплата готівкою можлива при всіх способах доставки і самовивозі. При отриманні замовлення ви отримаєте товарний чек.

Доставка

Безкоштовна доставка кур'єром 99ideas здійснюється в м. Дніпро при мінімальній сумі замовлення - 1000 грн.

  • Доставка товарів в будь-яку точку України 

Мінімальна сума замовлення для відправки по Україні - 250 грн. Послуга доступна при будь-якій формі оплати: банківською картою або готівкою у відділенні транспортної компанії. Тарифи та вартість пересилки уточнюйте у нашого менеджера при оформленні замовлення.

Терміни доставки по Україні залежать від роботи конкретної транспортної компанії і адреси покупця. Зазвичай на доставку потрібно 1-2 робочих днів. Якщо передплачений товар втрачено під час перевезення, не хвилюйтеся. Ми страхуємо товар, коли передаємо його транспортним компаніям.

Перевірку замовлення на предмет цілісності упаковки і відсутності зовнішніх пошкоджень товару обов'язково здійснювати на місці - у відділенні служби доставки. При наявності пошкодження товару під час перевезення вимагайте від працівників служби доставки скласти акт із зазначенням характеру пошкодження товару і повідомте про це нам!

Зверніть увагу! При доставці до складу транспортної компанії, замовлення зберігається на складі не більше 5 робочих днів, після чого повертаються назад! Отримати замовлення може тільки та людина, котра зазначена в транспортній декларації як одержувач. При собі необхідно обов'язково мати посвідчення особи!