99ideas - це перший арт-всесвіт натхнення та творчості в Україні! Унікальне та креативне місце для зустрічей на майстер-класах, у затишній кав’ярні чи при виборі якісних товарів для творчості в нашому арт-магазині. 

Ми допомагаємо кожному з вас віднайти свої таланти. Як саме? 

По-перше, ми проводимо художні майстер-класи та арт-курси - різні за напрямками та для будь-якого віку:

- Акварельна ілюстрація - стали сьогодні неймовірно популярними. Вони використовуються у найрізноманітніших сферах, гарно поєднуються з каліграфією, круто виглядають на сторінках журналів, книг, доповнюють рекламні кампанії, афіші, прикрашають сайти та блоги.

- Батик, розпис шовку - розпис по тканині підкорює серця і прикрашає повсякденне життя, наповнює яскравими фарбами і неймовірно красивими малюнками. 

- Акрилова ілюстрація - акриловий живопис набуває широкої популярності. Картини, написані акрилом, мають особливу неповторну чарівність. Малювання акрилом відкриває широкий простір різноманітним творчим експериментам.

- Діджитал мистецтво - Цифрові технології є ще одним засобом для художників, щоб виражати себе та досліджувати ідеї. Багато нових видів медіа включають цифрове мистецтво, включаючи відеоігри, музику, відео, а також інтерактивні виставки цифрового мистецтва. На наших майстер-класах ми навчимо вас всім секретикам діджитал-мистецтва.

- Петриківський розпис - Петриківський орнамент став художньою візитівкою Україні. Ми навчимо вас використовувати рослинні петриківські візерунки для дизайну, в монументальному мистецтві , в декорі інтер'єру, в дизайні одягу.

 

 

- Олійна ілюстрація - Це спосіб самовираження, варіант прекрасного релаксу, арт-терапія та спосіб втікання від буденності.Також це історія про ваше особисте бачення де ви створите свою версію та отримаєте масу задоволення. І головне, що наші художники порадять вам який краще вибрати пензлик, допоможуть знайти потрібні відтінки кольору та побудувати гармонійну композицію.

- Інтер’єрні картини - це те що стало трендом в сучасному світі. На наших майстер-класах ви опануєте круті техніки створення інтер’єрних картин та відкриєте для себе море задоволення від творчості.

- Скетчінг - це легкий і невимушений жанр, яким може опанувати кожен, багато художників та ілюстраторів у такий спосіб створюють справжні витвори мистецтва. Спробувати скетчінг простіше простого, а створити свій перший малюнок у такому стилі допоможуть наші художники.

- Каліграфія - Букви — це теж зображення. Сучасне мистецтво ламає межі, адже дуже часто воно саме існує на межі — жанру, стилю чи напрямку. На наших майстер-класах ви навчитесь дивовижному мистецтву письма.

- Fashion-ілюстрація - Уроки фешн - дизайну допоможуть Вам розвинути навички малювання ескізів одягу та взуття від руки, дотримуючись пропорцій.
Ви освоїте колористку та створення композиції. Навчитесь змішувати та поєднувати кольори, висловлювати свої ідеї на папері чи полотні у вигляді реальних професійних проектів – власних дизайнів одягу чи взуття, які можна втілити у життя

Ми сучасні та трендові - не нав’язуємо застарілі техніки та методи навчання. Викладачі наших курсів мають достатньо досвіду, щоб ділитись з вами своїми секретними знаннями в малюванні.

 

 

А ще 99ideas - це крутезна кав’ярня, де ви можете зустрітись з друзями випити каву, обговорювати новини у художньому світі, чи обговорити наші новинки!

Ми найкрутіший арт-простір України - надихаємо вас на нові звершення та знання. У нас ви відпочинете та порелаксуєте!